شما شوخی های جنسی و از فیلم رحمان ۱۴۰۰ حذف کن و به من بگو چی ازش میمونه . نه بگو دیگه، بگو خب -_-

اگه فیلم و به سه بخش تقسیم کنیم، توی بخش اول خیلی خندیدم و دو بخش بعدی زهرمارم شد . آقا خب که چی؟ اصلا نمیدونم درباره کجای فیلم بنویسم :| 

اصن نفهمیدم چی شد :)) ولش کن

فاجعه یعنی قانون مورفی رامبد جوان

بابا چون یه قانونی هست و ازش خوشت میاد دلیل نمیشه واسش فیلم بسازی و به بدترین شکل هم از اون قانون استفاده کنی . بعد شما که اکشن ساز نیستی و میخوای نصف فیلم و با تعقیب و گریز پر کنی، نکن . مسخره میشه . تابلوعه ماشین داره ۴۰ تا میره :| 

پسره پارکور کار خیلی تابلو شد دختر پارکور کار . یعنی میخوام بگم فیزیک یهو تغییر کرد 

اصن ولم کن . بعد میگن چرا از سینمای داخلی حمایت نمیشه . البته حمایت که هست، هرکدوم از این فیلما حسابی فروختن ولی اگه احازه بدین اون پولی که دادیم و حروم اعلام کنیم

فکر کن جوکر داره اکران میشه و من باید رامبد جوان و با موهای مدل خروسی ببینم . بعد میگن مردم ایران عصبی‌ان 

قانون مورفی برای رحمان ۱۴۰۰

اون خوب نیست و من زهرمارم

دست در دست هم دهیم به مهر

فیلم ,کن ,بخش ,بگو ,یعنی ,مورفی ,و به ,قانون مورفی ,بعد میگن ,پارکور کار ,رامبد جوان

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رضا بهزادی ورد فایل 24 معرفی بهترین های دنیای اینترنت رندم دل نویسان پرورش غاز آموزش هایی برای سلامتی در دوران کرونایی تبعیض نژادی کلیه خدمات بازرگانی شرکت همراهان پیشرو تجارت مطالب سنگ شناسی